Miejscowosc: BUDY ŁAŃCUCKIE 10km OD ŁAŃCUTA
Cena: 120 000 zł do uzg. lub 59 000 zł
Nowy całoroczny dom letniskowy o powierzchni 31 m2, wymiary zewnętrzne 10.8x3.5, w domu dwa pokoje, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową, wysoki standard wykończenia, umeblowanie w cenie, oknaPCV 5- komorowe, ocieplony styropianem, panele, płytki, wszystkie media, ogrzewanie elektryczne, działka o powierzchni 10 arów, ładnie zagospodarowana, ogrodzona, położona obok lasu. Dom produkcji firmy INTER-STYL pod nazwą "ZACISZE " link do strony producenta www.domyinterstyl.pl/oferta2.html Możliwość sprzedaży samego domu wraz z wyposażeniem w kwocie 59 000 zł. Dom można przewieźć na swoją działkę.
Ogloszenie: 577 - Kategoria: Domy - sprzedaz

 
 
     
 

Oferta
788

Miejscowosc: DĄBRÓWKI 2 km od Łańcuta
Cena: 199 999 zł do uzg.
Atrakcyjny nowy dom parterowy o powierzchni 128m2 wraz z garażem w stanie surowym zamkniętym, w domu salon 3 sypialnie, kuchnia, łazienka, wc, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, garaż, działka o powierzchni 13 arów z możliwością dokupienia dalszych 15 arów, wjazd z drogi utwardzonej 150m od asfaltowej. Projekt DOM W POWOJACH 2 firmy ARCHON.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
784

Miejscowosc: Łańcut
Cena: 319 000 zł do uzg. OKAZJA !!!
Komfortowy nowoczesny dom parterowy o powierzchni 90m2 w domu salon, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka, holl, wiatrołap, wszystkie media, nowoczesne ogrzewanie gazowe, rolety zewnętrzne, w cenie domu meble kuchenne. Dom po generalnym remoncie, nowy dach, ocieplenie, elewacja, nowe okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, nowe wszystkie instalacje, wykonane odwodnienie i izolacje. Budynek podpiwniczony, poddasze przygotowane do adaptacji na cele mieszkalne, 3 pokoje, łazienka, sześć nowych okien dachowych. Dom bardzo ekonomiczny całkowite koszty ogrzewania gazowego wraz z podgrzaniem wody użytkowej w całym w sezonie zimowym ok. 1800 zł Działka o powierzchni 5 arów, garaż. Atrakcyjna lokalizacja, dojazd drogą asfaltową, do sklepu 20m.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
783

Miejscowosc: Łańcut
Cena: 550 000 zł z WYPOSAŻENIEM do uzg.
Komfortowy nowy wykończony dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 170m2 + garaż 20m2, w domu salon, 5 pokoi, kuchnia, łazienka, kotłownia, wszystkie media, nowoczesne ogrzewanie, kominek w cenie umeblowanie i wyposażenie domu. Działka o powierzchni 10 arów, działka ogrodzona, ładnie zagospodarowana, nasadzenia, altana. Projekt MERKURY 2.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
782

Miejscowosc: Łańcut
Cena: 385 000 zł do uzg.
Nowy dom o powierzchni 112m2, w domu 4 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarka, kotłownia, garaż, kominek, możliwość adaptacji poddasza, stan deweloperski, wszystkie instalacje wykonane wewnątrz, otynkowany wewnątrz, wykonane wylewki, możliwość ocieplenia, wykonania elewacji, działka 10 arów. Projekt POD JARZĄBEM firmy ARCHON.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
781

Miejscowosc: Łańcut
Cena: 385 000 zł do uzg.
Nowy dom o powierzchni 115m2, w domu 4 pokoje, kuchnia, łazienka, WC, kotłownia, garaż, kominek, możliwość adaptacji poddasza, stan deweloperski, wszystkie instalacje wykonane wewnątrz, otynkowany wewnątrz, wykonane wylewki, możliwość ocieplenia, wykonania elewacji, działka 10 arów. Projekt W STORCZYKACH firmy ARCHON.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
770

Miejscowosc: DĘBINA 3 km od Łańcuta
Cena: 159 000 zł do uzg.
Dom murowany parterowy o powierzchni 90 m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarka, wszystkie media, piece kaflowe, działka o powierzchni 14 arów, budynek gospodarczy drewniano-murowany. Atrakcyjna lokalizacja, bardzo dobry dojazd z drogi asfaltowej.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
769

Miejscowosc: BUDY ŁAŃCUCKIE
Cena: 155 000 zł do uzg.
Dom murowany parterowy o powierzchni 90 m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wszystkie media, c.o. węglowe, działka o powierzchni 37 arów. Atrakcyjna lokalizacja, bardzo dobry dojazd, 100m od drogi asfaltowej.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
767

Miejscowosc: DĄBRÓWKI
Cena: 239 000 zł OKAZJA !!!
Atrakcyjny nowy dom o powierzchni 138m2 w stanie surowym zamkniętym, w domu 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, spiżarka, kotłownia, garderoby, kominek, media doprowadzone do budynku, działka o powierzchni 8,50 ara, wjazd z drogi asfaltowej. Nieruchomość położona w cichym, spokojnym miejscu w okolicy lasu. Projekt DOM W TRUSKAWKACH 2 firmy ARCHON.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
754

Miejscowosc: ŁAŃCUT OKOLICE oś. GEN. MACZKA
Cena: 290 000 zł PILNIE do uzg.
Dom murowany podpiwniczony o powierzchni 147m2 w domu salon, 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, kotłownia, wszystkie media, działka o powierzchni 6 arów, atrakcyjna lokalizacja.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
753

Miejscowosc: BIAŁOBRZEGI/KORNIAKTÓW
Cena: 199 950 zł do uzg.
Dom murowany podpiwniczony o powierzchni 100m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, garaż, wszystkie media, c.o. węglowe, działka o powierzchni 28 arów, budynek gospodarczy murowany. Atrakcyjna lokalizacja, dojazd drogą asfaltową.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
752

Miejscowosc: Wierzawice 7km od Leżajska
Cena: 345 000 zł do uzg.
Dom murowany z lat 90-tych o powierzchni 180m2, w domu 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, wszystkie media, ogrzewanie gazowe + węglowe, działka o powierzchni 8 arów wjazd z drogi asfaltowej, ogrodzona, ładnie zagospodarowana, nasadzenia, altana, oczko wodne, budynek gospodarczy murowany wraz z garażem i kuchnią letnią o powierzchni ok. 50m2. Atrakcyjna lokalizacja w okolicy sklepy, szkoła, kościół, do Leżajska odległość 7km. Możliwość pozostawienia w domu umeblowania.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
716

Miejscowosc: STRAŻÓW
Cena: 425 000 zł do uzg.
Nowoczesny komfortowy dom o powierzchni 127m2 + 24m2 garaż, w domu salon, 3 sypialnie, kuchnia, 2 łazienki, garderoby, wszystkie media, kominek, ogrzewanie gazowe w miedzi, rolety zewnętrzne z napędem elektrycznym, monitoring, klimatyzacja indywidualna dla każdej sypialni. Atrakcyjna lokalizacja, nieruchomość położona na ścianie lasu, działka o powierzchni 5,5 ara, ładnie zagospodarowana, bardzo dobry dojazd do Rzeszowa. W cenie zakupu pozostają meble kuchenne. Dom budowany w systemie AMTECH, projekt ELA Z GARAŻEM.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
702

Miejscowosc: RAKSZAWA
Cena: 185 000 zł ( równowartość 50 000 USD )
Dom piętrowy o powierzchni 150m2, w całości podpiwniczony, ściany dwuwarstwowe, w domu 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, kotłownia, garaż, wszystkie media, ogrzewanie gazowe i węglowe, działka o powierzchni 14 arów, budynek gospodarczy murowany. Atrakcyjna lokalizacja.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
675

Miejscowosc: Łańcut
Cena: 325 000 zł do uzg.
Pół bliźniaka o powierzchni 160m2, 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, wc, garaż, działka 3 ary. W cenie sprzedaży pozostaje umeblowanie kuchni, szafy i ew. meble pokojowe. Atrakcyjna lokalizacja 500m od parku przy zamku w Łańcucie.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
670

Miejscowosc: Żołynia
Cena: 315 000 zł do uzg.
Dom piętrowy o powierzchni 150m2, bez piwnic, w domu salon, 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, kotłownia, wszystkie media, ogrzewanie gazowe i węglowe działka o powierzchni 7,5 ara, ładnie zagospodarowana, liczne nasadzenia, na działce garaż, budynek gospodarczy, wjazd z drogi osiedlowej asfaltowej. Atrakcyjna lokalizacja w centrum Żołyni na spokojnym osiedlu.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
669

Miejscowosc: Żołynia centrum
Cena: 380 000 zł do uzg.
Dom murowany o powierzchni 300m2, podpiwniczony w całości, przeznaczenie mieszkalno-usługowe, piwnice posiadają osobne wejście, przystosowane pod działalność, wszystkie media, instalacja elektryczna wykonana, w cenie wstawione okna, działka 8 arów, na działce 2 garaże. Atrakcyjna lokalizacja pod działalność.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
668

Miejscowosc: POGÓRZE DYNOWSKIE
Cena: 915 000 zł do uzg.
Posiadłość położona na terenie Pogórza Dynowskiego 44km od Rzeszowa z przepiękną widokową działką o powierzchni 1 hektara, dom jest piętrowy, podpiwniczony o powierzchni 170m2 (bez piwnic) na parterze domu znajduje się kuchnia, salon z kominkiem, sypialnia, łazienka z sauną (dwuosobową) i prysznicem oraz komunikacja na piętro, na piętrze znajduje się duży salon z kominkiem, jadalnia, część wypoczynkowa ( obecnie otwarta przestrzeń z możliwością podziału na 3 sypialnie) oraz łazienką wraz z wanną z hydromasażem. Nieruchomość wykończona w bardzo wysokim standardzie, podłogi z 30 letniego drewna, naturalny kamień, systemy zapobiegające wilgoceniu oraz poprawiające pole magnetyczne, umeblowany ze smakiem antycznymi meblami tworzy specyficzny klimat idealnego miejsca do wypoczynku. Działka zagospodarowana we wspaniały sposób, znajdziemy tu setki nasadzeń, szklarnię, kilka skalniaków, altanę o pow. 40m2 z grilem, wędzarnią, kamienną podłogą, kolejną altanę z całorocznym jacuzzi z wbudowanym radiem i TV, piaszczystą plażę do opalania i wiele wiele udogodnień. W najbliższej okolicy domu (do 60 minut jazdy samochodem) znajduje się szereg miejsc wartych zobaczenie i odwiedzenia, między innymi Uzdrowisko Iwonicz Zdrój, Uzdrowisko Rymanów Zdrój, Zalew Soliński, Podkarpacka Troja, Muzeum Nafciarstwa, szlak architektury drewnianej itp. Podana cena obejmuję działkę 15 arów wokół domu, możliwość zakupu z większą działką lub całym hektarem.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
666

Miejscowosc: RAKSZAWA
Cena: 100 000 zł OKAZJA !!!
Dom drewniany do zamieszkania w bardzo dobrym stanie o powierzchni 70m2, kryty blachą, oszalowany, działka o powierzchni 6 arów ładnie zagospodarowana, budynek gospodarczy murowany z cegły z kuchnia letnią. Atrakcyjna lokalizacja w centrum Rakszawy obok Gminy, nadaje się na cele mieszkalne jak i na działalność gospodarczą.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
663

Miejscowosc: Husów
Cena: 260 000 zł
Dom murowany trzykondygnacyjny o powierzchni 280m2, na parterze: aneks kuchenny z salonem, wyjście do ogrodu, 2 pomieszczenia socjalno-gospodarcze oraz kotłownia, na piętrze: salon wypoczynkowy z tarasem, 2 pokoje, wc, na poddaszu : 4 pokoje, przedpokój, duża łazienka. Ściany zewnętrzne murowane z pustaków MAX ceramiczny ocieplone dodatkowo styropianem, dom otynkowany tynkiem akrylowym, okna PCV, parapety zewnętrzne i wewnętrzne z granitu, dach kryty blachą norweską, ocieplony wełną mineralną, ściany działowe wykonane z cegły ceramicznej, otynkowane, posadzka w formie wylewki betonowej, schody wewnętrzne betonowe,instalacja elektryczna rozprowadzona (400V), instalacja wodna i kanalizacyjna doprowadzona do budynku, instalacja częściowo wykonana. Działka o pow. 69 arów zagospodarowana w formie ogrodu z nasadzeniami, dojazdowa z dwóch stron, spokojna, malownicza okolica z widokiem na pasmo Bieszczad, najbliższe sąsiedztwo 80m. Dom znajduje się w miejscowości objętej programem agroturystycznym i rekreacyjnym (paralotnictwo,jeździectwo konne).
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
662

Miejscowosc: Białobrzegi
Cena: 245 000 zł do uzg.
Nowoczesny dom parterowy o powierzchni 100m2 w domu 4 pokoje, kuchnia, łazienka wc, kotłownia, garaż dwustanowiskowy ( możliwość adaptacji poddasza ). Wszystkie media doprowadzone, wykonane wszystkie instalacje, rozprowadzone c o, otynkowany wewnątrz, wykonane wylewki, okna i brama garażowa wstawione, możliwość wykonania docieplenia. Projekt LEON firmy ARTINEX. Działka o powierzchni ok. 8 arów. Budynek w trakcie realizacji, możliwość zmiany projektu na parter z poddaszem. Atrakcyjna lokalizacja w centrum Białobrzeg od strony Dębiny.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
649

Miejscowosc: ŁAŃCUT SZENWALDA
Cena: 385 000 zł do uzg.
Nowoczesny dom o powierzchni 160m2, parter z poddaszem, w domu 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, wc, kotłownia. Budynek ocieplony, wykonane wszystkie przyłącza, wszystkie instalacje wewnętrzne wykonane, ściany wyszpachlowane i pomalowane na biało. Działka o powierzchni 8,40 ara, wjazd z osiedlowej drogi asfaltowej na działce garaż wolnostojący o powierzchni 40m2.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
638

Miejscowosc: PRZEWORSK
Cena: 120 000 zł do uzg.
Dom drewniany o powierzchni ok. 70m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka w domu prąd, woda, kanalizacja, działka 8,2 ara na działce budynek gospodarczy murowany, garaż oraz warsztat murowany, wjazd z drogi asfaltowej, centrum Przeworska.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
628

Miejscowosc: HANDZLÓWKA 10km od ŁAŃCUTA
Cena: 345 000 zł
Atrakcyjny dom murowany o powierzchni 190m2, w domu salon, 6 pokoi, 2 kuchnie, 3 łazienki, pralnia, wszystkie media, kominek, nowoczesne ogrzewanie gazowe częściowo podłogowe, możliwość podłączenia pieca węglowego. Parter posiada osobne wejście i może stanowić osobne mieszkanie 2 pokoje, kuchnia, łazienka, pralnia. Działka o powierzchni 2,77 hektara, częściowo sad, wjazd z drogi asfaltowej gminnej, na działce dwa garaże 50m2, budynek gospodarczy - warsztat 100m2, dwie studnie. Przepiękna malownicza i spokojna okolica , niedaleko wyciąg narciarski.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
623

Miejscowosc: Żołynia
Cena: 349 800 zł do uzg.
Atrakcyjny dom o powierzchni 150m2, w domu 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, wszystkie media, kominek, nowoczesne ogrzewanie, monitoring, system alarmowy, działka o powierzchni 18 arów, ładnie zagospodarowana, liczne nasadzenia, drewniana altana całoroczna, wjazd z drogi osiedlowej asfaltowej. W rozliczeniu możliwość przejęcia mieszkania w Rzeszowie.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
621

Miejscowosc: Husów 8 km od Łańcuta
Cena: 172 000 zł do uzg.
Dom murowany parterowy o powierzchni 70m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, c o węglowe, działka o powierzchni 13 arów wjazd z drogi asfaltowej, budynek gospodarczy drewniany. Atrakcyjna lokalizacja blisko szkoła, sklepy, kościół.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
604

Miejscowosc: KRACZKOWA
Cena: 99 000 zł do uzg
Dom drewniany o powierzchni ok. 70m2, 4 pomieszczenia, budynek gospodarczy murowany ok. 80m2, działka o powierzchni 19 arów, wjazd z drogi asfaltowej, częściowo ogrodzona. Atrakcyjna lokalizacja w centrum Kraczkowej, w okolicy kościół, szkoła, sklepy.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
577

Miejscowosc: BUDY ŁAŃCUCKIE 10km OD ŁAŃCUTA
Cena: 120 000 zł do uzg. lub 59 000 zł
Nowy całoroczny dom letniskowy o powierzchni 31 m2, wymiary zewnętrzne 10.8x3.5, w domu dwa pokoje, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową, wysoki standard wykończenia, umeblowanie w cenie, oknaPCV 5- komorowe, ocieplony styropianem, panele, płytki, wszystkie media, ogrzewanie elektryczne, działka o powierzchni 10 arów, ładnie zagospodarowana, ogrodzona, położona obok lasu. Dom produkcji firmy INTER-STYL pod nazwą "ZACISZE " link do strony producenta www.domyinterstyl.pl/oferta2.html Możliwość sprzedaży samego domu wraz z wyposażeniem w kwocie 59 000 zł. Dom można przewieźć na swoją działkę.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
576

Miejscowosc: CZARNA 3km od Łańcuta
Cena: 160 000 zł do uzg
Dom drewniany o powierzchni 80m2, budynek gospodarczy murowany o powierzchni 40m2, działka o powierzchni 1 hektar, pełne uzbrojenie.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
556

Miejscowosc: Smolarzyny 5 km od Łańcuta
Cena: 240 000 zł do uzg
Nowy dom z poddaszem użytkowym o pow. 122,90m2, garaż pow. 19,90 m2 dedykowany dla 4-6 osobowej rodziny. na parterze domu znajdują się: pokój dzienny połączony z jadalnią, kuchnia, łazienka, pokój gościnny/gabinet oraz duże pomieszczenie gospodarcze dostępne z garażu jednostanowiskowego, na poddaszu zaprojektowano trzy pokoje, przestronną łazienkę oraz obszerny strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój, wszystkie przyłącza w budynku, działka o powierzchni 14 arów, atrakcyjna lokalizcja na nowym osiedlu, cena w stanie surowym zamkniętym 255 000 zł, w satnie surowym otwartym 240 000 zł, możliwość dalszego wykończenia. Projekt MILENA firmy DOBRE DOMY.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
555

Miejscowosc: Smolarzyny 5 km od Łańcuta
Cena: 205 000 zł do uzg
Nowy dom z poddaszem użytkowym o pow. 110m2, garaż pow. 18,70 m2 dedykowany jest 4-5-osobowej rodzinie, dom z poddaszem użytkowym, na którym zlokalizowano część nocną z sypialniami, ogólnodostępną łazienkę, pralnię oraz sypialnię rodziców z garderobą. Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym z jadalnią i bezpośrednim dostępem do kuchni oraz część gospodarcza z garażem jednostanowiskowym i pomieszczeniem gospodarczym., wszystkie przyłącza w budynku, działka o powierzchni 12 arów, atrakcyjna lokalizcja na nowym osiedlu, cena w stanie surowym zamkniętym 220 000 zł, w satnie surowym otwartym 205 000 zł, możliwość dalszego wykończenia. Projekt ATOS firmy DOBRE DOMY.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
554

Miejscowosc: Smolarzyny 5 km od Łańcuta
Cena: 230 000 zł do uzg
Nowy dom z poddaszem użytkowym o pow. 130m2, garaż pow. 21 m2 to doskonała propozycja dla 4-6-osobowej rodziny, ceniącej sprawdzone i praktyczne rozwiązania, na parterze zlokalizowano pokój dzienny połączony z kuchnią i jadalnią, łazienkę, pomieszczenia gospodarcze oraz gabinet z bezpośrednim wyjściem na ogród. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, łazienka z pralnią oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego, wszystkie przyłącza w budynku, działka o powierzchni 11 arów, atrakcyjna lokalizcja na nowym osiedlu, cena w stanie surowym zamkniętym 245 000 zł, w satnie surowym otwartym 230 000 zł, możliwość dalszego wykończenia. Projekt ALMALTEA 1 firmy DOBRE DOMY.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
551

Miejscowosc: Łańcut
Cena: 219 000 zł
Dom murowany, piętrowy o powierzchni ok. 140m2, w domu 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, działka o powierzchni ok. 7 arów, atrakcyjna lokalizacja ok. 1 km od Rynku.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
515

Miejscowosc: ISKAŃ GMINA DUBIECKO
Cena: 520 000 zł do uzg
Posiadłość o powierzchni 4,50 hektara zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni 180m2, w budynku salon, 3 sypialnie, kuchnia, spiżarnia, 2 łazienki. Działka w jednym kawałku,z wjazdem z drogi asfaltowej, zalesiona, na działce zarybiony staw o powierzchni 20 arów. Przepiękna malowanicza okolica z widokiem na panoramę SANU, idealne miejsce do wypoczynku lub pod agroturytykę.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
502

Miejscowosc: ŻOŁYNIA
Cena: 235 000 zł do uzg
Nowoczesny dom murowany parter z poddaszem użytkowym o powierzchni 224,50m2, w domu salon, 5 sypialni, kuchnia, 2 łazienki, garderoba, garaż, media doprowadzone do budynku, działka o powierzchni 21,40 ara, wjazd z drogi asfaltowej, atrakcyjna lokalizacja. Projekt WILGA 4/CE/ firmy domywstylu.pl
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
458

Miejscowosc: Smolarzyny 5km od Łańcuta
Cena: 275 000 zł do uzg
Dom parterowy, niepodpiwniczony (istnieje możliwość podpiwniczenia) o powierzchni 143m2, z garażem dwustanowiskowym o powierzchni 32m2. Elegancki i wytworny dom wedle projektu Kornelia II G2 firmy ARCHIPELAG to idealna propozycja dla miłośników wygodnych i stylowych połączeń. Ciepły charakter domu podkreśla oryginalnie zaakcentowana strefa wejściowa. Funkcjonalny układ „Kornelii II G2” spełni oczekiwania 4-5-osobowej rodziny. Na parterze zaplanowano strefę dzienną, którą tworzy komfortowy salon z kominkiem, duża kuchnia oraz przestronna jadalnia. Strefa nocna składa się z trzech sypialni, garderoby oraz łazienki. W razie potrzeby poddasze można zaadaptować na dwa dodatkowe pokoje oraz łazienkę. Cena obejmuje dom w stanie surowym bez okien położony na działce o powierzchni 17,80 ara, możliwość wykończenia pod klucz.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
453

Miejscowosc: Łańcut
Cena: 265 000 zł OKAZJA !!!
Nowy dom o powierzchni 220m2, stan surowy zamknięty, w domu salon, 4 sypialnie, kuchnia, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze, garaż, prąd, gaz, woda, kanalizacja w budynku, wykonane wylewki i schody wewnętrzne, działka o powierzchni 12,50 ara, atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu nowych domów. Projekt domu o nazwie DWA ŚWIATY.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
439

Miejscowosc: Łańcut OKAZJA !!!
Cena: 289 000 zł do uzg.
Dom murowany parterowy z roku 1990 o powierzchni 110 m2, w domu 5 pokoi, kuchnia ( meble kuchenne w cenie ), łazienka, wszystkie media, co węglowe, działka 15,50 ara ładnie zagospodarowana, na działce altana, oraz budynek gospodarczy. Strop betonowy wylewany, po zmianie konstrukcji dachu możliwość adaptacji poddasza na cele mieszkale, przewidziano taki wariant podczas budowy. Atrakcyjna lokalizacja 1 km do Rynku, blisko szkoła i przedszkole.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
437

Miejscowosc: ŁAŃCUT
Cena: 385 000 zł do zug
Nowoczesny nowy dom o powierzchni użytkowej 136,10m2 + garaż 20,80m2, przeznaczony dla 4-6-osobowej rodziny, poszukującej domu z dachem wielospadowym. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią, łazienka, gabinet oraz pomieszczenie gospodarcze. Jednostanowiskowy garaż dostępny jest poprzez wiatrołap. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje oraz przestronny pokój kąpielowy z pomieszczeniem gospodarczym/pralnią. Działka o powierzchni 12 arów, atrakcyjna lokalizcja na cichym osiedlu z dobrym dojazdem. Projekt MORFEUSZ I firmy DOBRE DOMY. Cena obejmuje stan deweloperski : budynek ocieplony z elewacją, wykonane wylewki, tynki, wszystkie instalacje doprowadzone i wykonane wewnątrz.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
429

Miejscowosc: ŁAŃCUT CENTRUM MIASTA
Cena: 590 000 zł
Kamienica z 1884 roku, o powierzchni 220m2, położona na działce o powierzchni 1770 m2 w centrum Łańcuta, w obrębie zwartej zabudowy administracyjnej i mieszkaniowej w bezpośrednim sąsiedztwie wolno stojący obiekt handlowy, oraz grunt niezabudowany dodaje możliwości rozbudowy i zagospodarowania wg. potrzeb. Dostęp do nieruchomości od strony dwukierunkowej ulicy (wjazd/wyjazd); budynek posiada główne wejście od strony ulicy, oraz wejście boczne z tyłu budynku. Nieruchomość zabudowana zabytkowym, wolno stojącym dwukondygnacyjnym z poddaszem użytkowym i podpiwniczonym budynkiem, oraz dobudowanym budynkiem gospodarczo- garażowym, działka tworzy kształt regularnego prostokąta i jest ogrodzona. Budynek wzniesiony w technologii tradycyjnej i wymaga modernizacji oraz adaptacji. Infrastruktura techniczna: instalacja elektryczna (przyłącze miejskie), wodna i kanalizacyjna (przyłącze miejskie), ogrzewania brak. Budynki od kilku lat nie są użytkowane co wiąże sie z koniecznością przeprowadzenia remontu.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
407

Miejscowosc: ŁAŃCUT
Cena: 110 000 zł do uzg
Dom drewniany do remontu o powierzchni ok. 70m2, 4 pomieszczenia, prąd w domu, pozostałe media na działce, działka 8 arów przy drodze osiedlowej asfaltowej z możliwością dokupienia dalszych 4,80 ara od miasta. Atrakcyjna lokalizacja na cele mieszkale lub działalnosć.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
380

Miejscowosc: Łańcut
Cena: 120 000 zł do uzg
Dom murowany o powierzchni 110m, podpiwniczony, 4 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarka, stan surowy zamknięty, budowany z cegły i pustaka, okna PCV. Działka o powierzchni 2,56 ara, media na działce.
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
284

Miejscowosc: Wysoka 2 km od Łańcuta
Cena: 238 000 zł do uzg OKAZJA !!!
Dom murowany parterowy o powierzchni 100m2, w całości podpiwniczony, w domu 3 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarka, wszystkie media, garaż na 2 samochody o powierzchni 35m wybudowany w 2007 roku, działka 11 arów. Atrakcyjna lokalizacja !!!
Kategoria: Domy - sprzedaz


Oferta
172

Miejscowosc: Białobrzegi 8km od Łańcuta
Cena: 235 000 zł
Nowy wybudowany dom perterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 121m2 wraz z garażem, w domu, 4 pokoje, 1 kuchnia, 2 łazienki, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, kominek, wszystkie media doprowadzone, działka 14 arów. Atrakcyjna lokalzacja na nowym osiedlu, możliwość wykończenia do dowolnego etapu. Projekt DOM W PERŁÓWCE firmy ARCHON odbicie lustrzane.
Kategoria: Domy - sprzedaz


 
     

Caffe Antico | Markowicz Nieruchomosci | Dekoracje slubne Rzeszow | Fotobudka Rzeszow